• CD Tercüme
  • eÇevir
  • Çevr-i Derya
Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri

CD Tercüme Ltd. Şti. (e-cevir) Kimdir?

Şirketimiz 2013 yılında “Çevr-i Derya Tercüme Hizmetleri ve Danışmanlık” adıyla “SEKTÖRÜN LİDERİ OLMAK” hedefiyle bir Ankara Tercüme Bürosu olarak kurulmuştur. Aradan geçen 10 yıllık sürenin ardından, sektörün oldukça büyümesi, teknolojik gelişmeler, iş ortaklarımızın bize duyduğu güven ve üzerimizde hissettiğimiz sorumlulukların bir sonucu olarak, hâlihazırda yönetim anlayışımız olan KURUMSALLIĞI ismimize ve unvanımıza da yansıtmayı kaçınılmaz görerek CD Tercüme Ltd. Şti. (e-cevir) adını aldık. Tüm dillerde ve her alanda yeminli tercüme faaliyetlerini, yazılı ve sözlü çeviri hizmetlerini; en az lisans öğrenimini bu alanda tamamlamış, alanında uzman ve Noterlerden ve Adliyelerden yemin belgeli yeminli tercümanlar aracılığıyla, en kaliteli şekilde ve en uygun fiyatlarla profesyonel olarak icra etmekteyiz. Çeviri ve Danışmanlık hizmetlerinin yalnızca ticari bir faaliyet olmadığı bilinciyle hareket ederek, hedeflerinize ulaşmanıza vereceğimiz katkılarla sizlere en yakın olmayı ve memnuniyetinizi kazanmayı temel ilke olarak benimsemekteyiz. Bu amaçla iş ortaklarımızın isteklerini de dikkate alarak, teknolojik gelişmelerin ışığında sürekli kendimizi geliştiriyor ve her geçen gün “SEKTÖRÜN LİDERİ OLMA” hedefimize bir adım daha yaklaşıyoruz.

Yeminli tercüman ve yeminli tercüme bürosu seçimi oldukça önemlidir çünkü içerik ne olursa olsun daima doğru çeviri yapmak bir zorunluluktur. İnsanlar dünya üzerindeki tüm dilleri kaliteli bir çeviri yapacak düzeyde öğrenemeyebileceğinden, çeviriye ihtiyaç duyduklarında genellikle yeminli tercümana başvururlar ve talep edilen metin ya da konuşmanın istenilen ülkenin diline en kaliteli şekilde çevrilmesini talep ederler. CD Tercüme Ltd. Şti. (e-cevir) Ankara tercüme bürosu olarak tüm çeviri ihtiyaçlarınıza en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyatla cevap verebilmek adına deneyimli ve uzman kadromuzla tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Kızılay yeminli tercüme bürosu CD Tercüme Ltd. Şti. (e-cevir) olarak, ANKARA başta olmak üzere TÜRKİYE’nin 81 iline, tüm dillerde hizmet vermekteyiz. Yalnızca ANKARA ile sınırlı kalmıyor, ANKARA haricindeki illerimizden gelecek taleplerinize de kargo, kurye, e-posta vb. aracılığıyla karşılık veriyor, ihtiyaç duyulan tüm resmi onay süreçlerini sizin adınıza yürütüyoruz. Başkent ANKARA’da bulunan tüm resmi kurumlarda onay işlemi gereken belgelerinizin onay süreçlerini özenle takip ediyor ve işlemlerinizin tamamlanmasının ardından tüm belgelerinizi tarafınıza teslim ediyoruz.